×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vize

Meksika Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Meksika Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Meksika turistik ve ticari vize işlemleri

Oturum

Meksika oturum ve çalışma izni

Vatandaşlık

Meksika vatandaşlığına geçiş

Konsolosluk

Meksika Büyükelçiliği, Meksika Başkonsolosluğu

Form & Dilekçe

Meksika Kuzey Amerika’nın güneyinde yer alan ülkelerden biridir. Federal Cumhuriyet yönetim yapısı olan ülke son derece merak edilen ülkeler arasındadır. Uzun yıllar İspanya’ya bağlı olarak varlığını devam ettiren ülke günümüzde resmi dil olarak yine İspanyolcayı tercih ediyor. Ülkeye her sene farklı amaçlarla birçok turist ziyarette bulunuyor. Meksika’ya gitmek isteyenlerin alabileceği vize türleri şunlardır:

 • Meksika Aile Vizesi
 • Meksika Turizm Vizesi
 • Meksika Ticaret Vizesi

Bu vize türlerinden birini seçerek ülkeye seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bordo, Yeşil, Gri pasaport sahipleri vize işlemlerine tabidir. Ancak Siyah pasaport sahiplerinin vize alma zorunluluğu yoktur. Bu süreçte kişiler vize evraklarını hazırlayarak seyahatlerini gerçekleştirme imkânı bulabilirler.

Meksika Vizesi Nedir?

Meksika vizesi kişilerin her durumda almak zorunda oldukları ülkeye giriş iznidir. Bordo, yeşil ve gri pasaport sahipleri istisnasız olarak vize almak durumundayken siyah pasaport sahiplerinin birtakım muafiyetleri bulunmaktadır. Fakat yine de bu kişilerin de hangi konularda muaf oldukları önceden araştırılmalıdır. Meksika vizesi alacak olan kişilerin aynı zamanda pasaport geçerlilik süresini de kontrol etmesi gerekiyor. Bunun yanında eğer geçerli olan bir ABD vizeniz bulunuyor ise Meksika vizesi almadan da ülkeye giriş yapabilirsiniz. Meksika vize işlemleri konusunda bilmeniz gerekenler şunlardır:

 • 17 Aralık 2013 tarihinde Türkiye ve Meksika arasında vize anlaşması imzalanmış ve yürürlüğe girmiştir.
 • Bu tarihten sonra Meksika seyahati gerçekleştirecek olan Türk vatandaşlarının Meksika vize elektronik onay sistemine mutlaka kayıt girmeleri gereklidir.
 • EOS sisteminde kaydı olan avantajlar elektronik olarak kolayca onay alabilme şansına sahiptirler.
 • Kısa süreli Meksika vizesi 30 süreli bir vizedir ve tek girişli bir vize türüdür.

Kişiler Meksika vizesi için Ankara Meksika Büyükelçiliğine ya da İstanbul’da bulunan Konsolosluğa başvuru yapmak zorundadır.

Meksika Vize İşlemleri

Meksika vize işlemleri sırasında kişiler tüm evraklarını eksiksiz olarak hazırlamak durumundadır. Bu süreçte vize işlemleri vize türüne göre yürütülmesi gereken bir süreçtir. Hemen her türden vize işleminde profesyonel davranmak gereklidir. Bu süreçte vize işlemlerinin tamamlanması için gerekirse vize danışmanlık hizmeti almak gerekir. Bu süreçte her türden vize belgesinin eksiksiz bir şekilde dosyada bulundurulmasına önem vermelisiniz. Vize randevusunu da önceden almanız gerekiyor. Meksika vize işlemleri sırasında şu detaylara önem vermeniz gerekiyor:

 • Meksika vize işlemleri sırasında belgelerin vize türüne uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Meksika vize işlemlerinde randevu erken bir tarihte alınmalıdır.
 • Randevuda parmak izi uygulamasından geçmelisiniz.
 • Randevu sırasında davetiyeniz mutlaka yanınızda olmalıdır.
 • Randevu esnasında sizlere sorulan sorulara vize türüne uygun bir şekilde yanıt vermelisiniz.
 • Vize ücretlerini ilgili bankalara yatırmalısınız.

Meksika vize işlemleri sırasında eksiksiz olarak evrak teslim edebilmesi için profesyonel olarak danışmanlık hizmeti alması büyük bir önem taşımaktadır. Bu süreçte vize evraklarınızı hazırlamanızdan tüm belgelerinizin teslim edilme sürecine kadar profesyoneller sizlere destek vermektedir. Bu hizmetler sayesinde vizenizi hızlı bir şekilde alabilme imkanı bulabilirsiniz.

Meksika Vizesi Nasıl Alınır?

Meksika vizesi nasıl alınır sorusu bu ülkeyi ziyaret edecek olan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Öncelikle Meksika vizesi konusunda profesyonel davranmanız gerekiyor. Ne tür bir vize almanız gerektiğini detaylı olarak bilmelisiniz. Sonrasında vize türüne uygun olarak da birçok belge hazırlamanız gerekiyor. Vize işlemleri sırasında her belgenin eksiksiz olması ve güncel bilgilere yer verilmesi dikkat edilen bir konudur. Meksika vizesi alabilmek için vize randevusu da almanız önemli kriterlerden biridir. En çok başvuru yapılan Meksika vize türleri arasında şunlar yer alır:

 • Meksika ticari vize
 • Meksika turistik vize
 • Meksika öğrenci vizesi
 • Meksika transit vize
 • Meksika şoför vizesi
 • Meksika aile ve arkadaş ziyareti vizesi

Gibi vize türlerinden birini alarak yüksek başarı elde edebilirsiniz. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren vize danışmanları bu süreçte sizlere vize almanızda destek verebilmektedir. Ancak vize işlemleri sırasında en çok üzerinde durulan konulardan birisi de vize harçlarıdır. Vize harçlarının ilgili bankalara yatırılması ve banka dekontunun da dosyaya eklenmesi büyük bir önem taşımaktadır.

Meksika Vizesi Almak İçin Neler Yapılır?

Meksika vizesi, Meksika konsolosluğunun resmi sitesinde bulunan, Meksika vize başvuru sayfasından gerçekleştirilmektedir. Online vize başvuru formunun, ilgili kişi tarafından eksiksiz ve doğru şekilde yanıtlanarak işleme konulması durumunda sonuçlar kısa bir sürede açıklanacaktır. Vize başvurusu yapacak kişilerin, kimlik ve pasaport bilgilerini online onay sistemine doğru ve noksansız bir şekilde girmeleri son derece önemlidir. Eksik ve gerçeğe uygun olmayan bilgiler, Meksika vize başvurusunun reddedilmesine neden olacaktır.

Başvurunun onay bildiriminin çıktısı hem uçağa binebilmek için havayolları görevlisine hem de Meksika giriş kapısındaki Gümrük muhafaza görevlisine verilmesi zorunludur. Online başvurusu esnasında sisteme girilen bilgilerle, kişisel bilgilerin uyuşmaması halinde Meksika’ya uçmaya veya Meksika’ya girmeye izin verilmez. Meksika başvurusuna ret kararı alınmaması için seyahat amacına uygun olacak şekilde tam ve doğru müracaat edilmesi gerekmektedir.

Meksika konsolosluğu, elektronik Meksika vizesine yalnızca 30 gün kalmalı ve tek girişli olarak onay vermektedir. Meksika vizesi, Meksika’ya giriş yapıldığı zaman başlayacak ve vize süresinin sona ermeden ülkeden sınırlarından ayrılmış olunması gerekecektir. Bu şekilde Meksika vizesi nasıl alınır sorusu cevaplanmış olacaktır.

Meksika Vize Başvurusu

Meksika vize başvurusu yapacak ola kişiler işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirmelidirler. Başvuru formu online olarak yayınlanıyor ve sizler de online olarak bu formu doldurmalısınız. Formun önce dikkatli bir şekilde okunması ve sonrasında da eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Eksik ve gerçeğe uymayan bilgiler nedeniyle vize başvurunuz reddedilebilmektedir. Meksika vize başvurusu yaparken şu noktalara dikkat etmeniz gerekiyor:

 • Belgelerinizi verdiğiniz yetkiliyi mutlaka tekrar ülkeye geri döneceğinize dair ikna etmeniz gerekiyor.
 • Güncel fotoğraflarınızın dosyada olmasına özen göstermeniz gerekiyor.
 • Pasaport süresinin yeterli olması ve güncel olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.
 • Banka hesap cüzdanına dair bilgilerin de yine dosyada yer almasına özen göstermelisiniz.
 • Meksika’dan gönderilen bir davet mektubunuz olmalıdır.

Tüm bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda Meksika vize başvurusu hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tüm evrakların eksiksiz olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Bu süreçte her türden belgeyi tam olarak tek bir dosya halinde kuruma sunmanız büyük bir önem taşıyor. İletişim bilgilerinizin detaylı olarak yazıldığından ve vize türünün işaretlendiğinden de emin olmalısınız.

Meksika Vize Randevusu

Meksika vize randevusu son derece hızlı bir şekilde alınması gereken işlemlerden biridir. Son derece kalabalık ve yoğun olan konsolosluklarda işlem yaptırmanız son derece zordur. Ancak bu durum sanıldığından çok daha kolay olabilmektedir. Profesyonel bir vize danışmanlık firmasından hizmet almak sizleri kısa süre içerisinde randevu almanızda etkili olmaktadır. Vize randevusu alırken şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Vize işlemleri sırasında mutlaka randevunun koşullarını yerine getirmeniz gerekir.
 • Vize randevusu işlemlere başlamadan önce alınmalıdır.
 • Vize randevusunda sorulan sorulara doğru yanıtlar vermelisiniz.
 • Vize memurunu ülkenize geri döneceğinize ikna etmeniz gerekir.
 • Vize evraklarınızı tek bir dosya halinde vize randevu tarihinde teslim etmelisiniz.

Meksika Vize randevusu almakta zorlanırsanız bu süreçte profesyonel bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu danışmanlık hizmeti sayesinde profesyonel olarak randevu tarihleri alınır ve kişiler rahatlıkla vize belgelerini teslim edebilirler. Vize randevusu sırasında evraklarınızın tam olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu süreçte özellikle vize türüne çok uygun bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Vize türüne uygun hareket etmediğinizde ise vize reddi alabilirsiniz.

Meksika Konsolosluğu

Meksika Konsolosluğu birçok görev ve yetkiye sahip olan bir kurumdur. Farklı şehirlerde görevlerini yerine getiren kurum hem kendi vatandaşlarına hem de Türkiye vatandaşlarına hizmetler vermektedir. Türkiye ve Meksika arasındaki bağlarında güçlenmesinde önemli rolleri olan konsolosluk beklentilere en iyi şekilde yanıt vermektedir. Standartları yüksek bir kurum olan Meksika konsolosluğu vize işlemlerinde en yetkili olan kurumlardan biridir. Konsolosluğun görev yetkileri arasında şunlardan bahsedilebilir:

 • Meksika vatandaşlarının evlenme ve boşanma işleri
 • Meksika vatandaşlarının doğum ve ölüm işlemleri
 • Meksika vatandaşlarının askerlik işlemleri
 • Meksika vatandaşlarının tasdik ve noter işlemleri
 • Meksika vatandaşlarının pasaport ve kimlik işlemleri
 • Türk ve diğer ülke vatandaşlarının da vize işlemleri

Kurumun yetkileri arasında yer almaktadır. Son derece geniş görev ve yetkileri olan kurum hafta sonlarında hizmet vermemektedir. Bunun yanında kurumun dini bayramlarda ve resmi bayramlarda da tatil olduğunu söylemek mümkündür. Hem Meksika hem de Türkiye’ye özgü olan bayramlarda kurumdan hizmet alınamaz. Vize işlemlerinden de kurumun vize bölümü sorumlu olmaktadır. Meksika Vize işlemleri sırasında kurum tarafından belirlenen bankalara para yatırım işlemi yapılmalıdır.

Meksika Turistik Vize

Meksika turistik vize işlemleri en başvuru yapılan vize türleri arasında yer alır. Birçok gezi noktası bulunan ülke dünya genelinde en çok ziyaret edilen ülkeler arasında yer alır. Tarihi ve kültürel anlamda önemli bir ülke olması Türk gezi severlerin de rotalarında Meksika’yı bulundurmalarını sağlamaktadır. Meksika’ya gitmek isteyen bordo, yeşil ve gri pasaport sahiplerinin her durumda vize alması gerekmektedir. Ancak siyah pasaport sahibi olan kişilerin belirli durumlarda vizeden muaf tutuldukları bilinmelidir. Meksika turistik vize işlemleri sırasında şunlara dikkat etmeniz gerekir:

 • Meksika vizesi alırken pasaportunuzda 2 boş sayfa olmalıdır.
 • Meksika vize başvuru formunu mutlaka turistik vize türüne uygun doldurmalısınız.
 • Dilekçenizde gezmek istenilen yerleri mutlaka yazmalısınız.
 • Konaklama belgelerinizi dosyada bulundurmalısınız.
 • Uçak gidiş ve dönüş rezervasyonlarınızı yaptırmış olmalısınız.

Tüm bunların yanında vize başvuru ücretlerini ilgili bankalara yatırmış olmanız gerekiyor. Bunlara ek olarak vize başvurusu sırasında eğer eski pasaportlarınız var ise bunları da yine turistik vize dosyanızda bulundurmanız önemli kriterler arasında yer alıyor. Vize işlemleri 10 iş gününde tamamlanır.

Meksika Ticari Vize

Meksika ticari vize işlemleri biraz karmaşık bir süreç olarak görülmektedir. Bu süreçte vize evraklarınızın eksiksiz bir şekilde hazırlanarak dosyalanması gerekir. Belgelerinizin tam olması ve tamamen gerçekleri yansıtması büyük bir önem tanır. Vize evrakları arasında yer alan pasaportun güncel olmasına özen göstermelisiniz. Aynı zamanda vize işlemlerinde başvur formunu da mutlaka vize türüne uygun olarak doldurmanız gerekir. Ticari vize alırken şu bilgilere dikkat etmeniz gerekir:

 • Meksika ticari vizesi alırken şirket bilgilerinizi dosyanızda bulundurmalısınız.
 • Ticari vize ticari faaliyetler için alınan bir vizedir.
 • Aynı zamanda konferans ve seminer için de bu vize alınabilir.
 • Vize işlemlerinde profesyonel davranmak gerekir.
 • Gereken durumlarda vize danışmanlık hizmeti alınabilir.

Belgeleriniz tam ve eksiksiz ise vize işlemleriniz için randevu tarihinde konsolosluğa gitmelisiniz. Vize alım süreci ise en geç 10 iş günüdür. Bu sürede sizlerden ekstra belge de talep edebilirler. Ekstra belge talebinde bulunulması vizenizi alırken süre kaybına neden olabilir. Bu nedenle de vize işlemleri sırasında danışman hizmeti almak sürecin kısaltılmasında önemli bir uygulamadır.

Meksika Vize Evrakları Neler?

Meksika vize evrakları hatasız hazırlanması gereken evrak türleridir. Online vize için başvuru evrakları arasında seyahat bittikten sonra 6 ay daha geçerli olan bir pasaport önemlidir. Aynı zamanda Meksika vize başvuru formu, arkası beyaz fon olan fotoğraf, pasaport fotokopileri, kimlik fotokopisi, banka hesap cüzdanı, seyahat ve otel rezervasyonu, davet mektubu olması gerekenler arasındadır.

Bunlara ek olarak seyahat sağlık sigortasının olması önemlidir. Bu sigortanın mutlaka tüm seyahat sürecini kapsaması ve 30 bin Euro miktarında olması gerekiyor. Meksika Vize işlemleri için gerekli evraklarınızı ilgili kurumlara teslim ettikten en erken 2 gün içerisinde vizenizi alabiliyorsunuz.

Meksika Vize Dilekçesi ve Formu Doldurma

Başvuru formu ve dilekçe bu süreçte önemsenmesi gereken evraklar arasında yer alıyor. Bu evrakların mutlaka uygun şekilde doldurulması gerekiyor. Vize dilekçesinde seyahatiniz ile ilgili her detaya yer vermeli ve bu evrakın ıslak imzalı olarak teslim edilmesi gerekiyor. Kişiler dilekçede mutlaka tarih bulunmasına özen göstermelidir.

Vize işlemleri sırasında başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurmak gerekiyor. Başvuru formunda ki bilgilerin eksiksiz ve doğru olması ilk kriterdir. Vize türünü işaretlemeli ve bu vize türüne göre başvuru formu doldurulmalıdır. Bunlara ek olarak vize ücretlerini yatırmayı da ihmal etmemelisiniz. Kurumların sizlere belirtmiş olduğu bankalara yatırım yaparak gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Aldığınız dekontu da vize dosyasına eklemeli ve büyükelçilik ya da konsolosluktan hizmet almalısınız.

Meksika Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Meksika’nın Türkiye vatandaşları için uyguladığı online vize uygulamasında, Meksika vizesi alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Meksika’ya yolculuk yapılacak hava yolunun SAE sistemine hem kayıtlı hem de uyumlu olması gerekmektedir. Aksi halde Meksika vizesi hava yolu şirketi tarafından okunmaz ve tanınmaz. Meksika uçak biletini almadan önce seçilen hava şirketinin mutlaka SAE uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Online alınan vizenin sadece hava yoluyla Meksika’ya yolculuk yapacakların yararlanacağı bir hizmet olduğu unutulmamalıdır. Kara yolu ve denizyolu ile Meksika’ya giriş yapmak isteyen kişiler, online Meksika vizesinden yararlanamamaktadır.

Meksika’ya elektronik vize başvurusu yapılırken herhangi bir ücret ödenmemektedir. Ancak vizenin çıktığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde Meksika’ya giriş yapılması gerekmektedir. Bundan dolayı tıpkı öğrenci vizesinde olduğu gibi, seyahatten uzun bir zaman öncesinde başvuru yapılmamalıdır. Bunun yanı sıra online Meksika vizesiyle en çok 180 gün Meksika da kalınabiliyor. Online vize uygulaması sadece bordo pasaportlara geçerlidir. Gri ve yeşil pasaportlu kişilerin, gerekli evrakları hazırlayarak, konsoloslukta başvuru yapmaları gerekmektedir.

Meksika'nın Vize İstemediği Ülkeler

Meksika’ya girmek isteyen yabancı uyruklu insanların, 65 ülkeden birinden veya 3 elektronik izin sistemine uygun olan ülkelerden birinde olmadığı sürece Meksika için vize alması şarttır. Meksika’da 72 saatten fazla kalacak kişilerin bir vizeye sahip olması gerekmektedir. Meksika vizeleri, Ulusal Göç Enstitüsü tarafından verilen bir tür belgedir.

Meksika’nın vize istemediği ülkeler arasında bulunan 65 ülkenin vatandaşlarının, turistlerin, transit geçiş veya iş ziyareti yapacak olanların ve ziyaretçi olarak girecekler vize almasına gerek yoktur. İş ziyaretçileri ve turistler 180 boyunca Meksika’da vizesiz kalabilirler. Transit ziyaretçileri ise 30 güne kadar Meksika’da kalabilirler. Geçerli ABD vizesi sahibi olanlar ya da ABD, Japonya, Kanada, Birleşik Krallık ve Schengen bölgesindeki ülkeler, vize almadan Meksika’yı ziyarette bulunabilirler. Diğer ülkeler ise Avrupa Birliği, Andorra, Arjantin, Avustralya, Bahamalar, Belize, Barbados, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Hong Kong, Malezya, Marshall Adaları, İsrail, Monako, Micronesia, Jamaika, Japonya, Makao, Palau, Yeni Zelanda, Panama, Peru, Paraguay, Güney Kore, Singapur, ABD, San Marino, Trinidad ve Tobago, Uruguay, Vatikan, Venezuela yer almaktadır.

Meksika Vize Danışmanlığı

Meksika vize danışmanlığı hizmeti alarak vize işlemlerini daha kısa bir süre içerisinde yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Vize işlemleri sırasında birçok karışık prosedür bulunur. Bu prosedürlerin her birinin yerine getirilmesi bir yandan da güncel evrak dosyasının hazırlanması son derece zordur. Bunlara ek olarak kurumlardan randevu almak da başlı başına sizleri uğraştıran bir konudur. Bu nedenle de Meksika vize danışmanlığı hizmeti önemli bir gereksinimdir. Vize danışmanlık hizmetinin sizlere sağladığı en büyük avantajlar şunlardır:

 • Vize danışmanları sizin yerinize randevu tarihini alırlar.
 • Bankalara yatırılması gereken tüm harçları yatırırlar.
 • Randevu sırasında sizin yanınızda hazır bulunurlar.
 • Randevu öncesinde belgelerinizin sorunsuz bir şekilde hazırlanmasında destek verirler.
 • Randevu sırasında olabilecekler konusunda sizleri uyarırlar.

Bunlara ek olarak vize danışmanlığı hizmeti almak tüm vize reddi risklerini de ortadan kaldırır. Vize türüne uygun bir şekilde evrak hazırlayarak vize işlemlerinin yapılmasını sağlamanız mümkün olmaktadır. Beklentilere en iyi şekilde yanıt verilen hizmet alanları arasındadır. Vize ücretlerinin yatırılmasından evrakların teslim edilmesine kadar hemen her süreçte sizlere gereken destek verilmektedir.

Meksika Vize Danışmanlık Firmaları

Meksika vize danışmanlık firmaları son derece profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bu firmalar tüm vize işlemlerinde sizlere gereken desteği vererek daha hızlı ve kolay bir şekilde belgenizi almanıza yardımcı olmaktadırlar. Vize evraklarının hazırlanmasında en çok dikkat edilen konu belgelerin vize türüne uygun olmasıdır. Vize türüne uygun olmayan belgeler nedeniyle Meksika vize reddi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için vize danışmanlık hizmeti almanız gerekir. Vize danışmanlık hizmetini şu nedenlerden dolayı almanız gerekir:

 • Vize danışmanları her işlemi kusursuz yerine getirir.
 • Vize reddi durumunda firmalar sorumluluğu üzerine alır.
 • Vize reddi durumunda yatırılan ücret geri verilmez. Böyle durumlarda sorumluluk da firmalara aittir.
 • Vize işlemlerinin gecikmeden yapılması sağlanır.

Tüm bu avantajları sayesinde vize danışmanlık firmalarından profesyonel olarak hizmet almanız gerekir. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren kurumlar sayesinde vize işlemlerinizi seyahat öncesinde tamamlama imkanı elde edebilirsiniz. Yüksek standartlarda verilen bu hizmetler ile vizenizi gecikmeden ve uygun şekilde alabilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp