Brezilya

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Brezilya Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Brezilya'de oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Brezilya vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Brezilya Başkonsolosluğu, Brezilya Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Brezilya Vize Başvuru Formu, Brezilya Vize Dilekçesi

Brezilya Vizesi

Türkiye ve Brezilya arasında birtakım vize muafiyet anlaşmaları yapılmıştır. Her iki ülke arasında karşılıklı olarak 2004 tarihinden itibaren vize işlemine gerek duyulmuyor. Buna dayanarak da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize işlemleri yaptırmaya gerek duymadan çeşitli nedenlerle Brezilya ziyareti yapabilmektedir. Ancak bu kişilerin vizesiz seyahatleri 90 gün için sınırlı tutulmuştur. Brezilya’da uzun süreli kalmak istiyorsanız yine de amacınıza uygun olarak Brezilya vizesi almanız gereklidir.

Brezilya vizesi alacaksanız mutlaka seyahat sağlık sigortası yaptırmanız gereklidir. Seyahat sağlık sigortanızın tüm ziyaret sürecini kapsayacağından emin olmanız gereklidir. Aynı zamanda pasaportun da istenilen standartları sağlaması son derece önemli bir konudur. Pasaportunuzda belirtile tüm detayların yer alması gereklidir. Son on yıl içerisinde alınmış olması ve içerisinde iki de boş sayfa olması gereklidir.

Bunların dışında klasik vize evrakları da yine hazırlanmalıdır. Başvuru formu, dilekçe, davetiye, kimlik fotokopisi, biyometrik fotoğraf gibi birçok belgenin vize dosyanızda yer alması gereklidir. Eğer muafiyetin dışında bir şekilde Brezilya vizesi alacaksanız mutlaka vize harçlarını da yatırmanız istenilenler arasındadır.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp