×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Dubai

Dubai Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Dubai Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2021 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Dubai Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Dubai 'de oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Dubai vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Dubai Başkonsolosluğu, Dubai Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Dubai Vize Başvuru Formu, Dubai Vize Dilekçesi

Dubai Karşılama Servisi

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? 

Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinden biri olan Dubai’ye gitmek isteyenler, Dubai vizesi almak zorundadır. Emirliğe giriş yapmak isteyenlerin almakla yükümlü olduğu vize belgesi için bazı evraklar talep edilmektedir. Türkiye’den Dubai’ye seyahat edecek olanlar, kendisinden istenen evrakları Dubai Konsolosluğu tarafından yetkilendiren vize acenteleri aracılığıyla kolayca yapabilir.

Dubai vizesi nasıl alınır sorusuna cevap olarak, öncelikle gerekli tüm kuralları yerine getirmek gerektiğini söyleyebiliriz. Randevu alma, başvuru formu doldurma ve gereken evrakları hazırlama gibi adım adım gerçekleştirilecek sürecin en önemli aşaması tabi ki evrak hazırlama. Çünkü Dubai vize türleri, kişilerin mesleki durumuna göre gruplandırılmıştır. Ayrıca turistik, ticari, aile ziyareti gibi sebepler de, hangi evrakların istendiği konusunda belirleyici etkenlerdir. Bu durumda ortak talep edilen evraklara ek olarak, farklı evraklar da istenmektedir.

Dubai vizesi, seyahatin amacına göre hazırlanır. Kişi hangi amaçla Dubai’ye gidecekse, o amaca uygun kuralları yerine getirerek başvuru yapmalıdır. Bunun için de evrakların doğru ve düzgün sıralanmış şekilde hazırlanması en önemli koşuldur.

Geçerli pasaporta ilaveten istenen evrakların eksiksiz şekilde hazırlanması, Dubai vizesi nasıl alınır sorusunun temel yanıtıdır. Evraklardaki eksiklik ya da başvuru formundaki hatalar, başvurunun olumsuz sonuçlanmasına neden olur. Başvurunun reddi durumunda ödenen ücretler de geri iade edilmediğinden, bu noktada yetkili vize merkezi desteği almak avantajlı olacaktır. Vize ilgili merak edilenlerin en doğru şekilde cevaplanması, evraklar hakkında bilgilendirme ve evrak takibi ile başvuru formunun doğru şekilde doldurulması konusunda vize merkezi uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır. Talebiniz halinde başvuru türünüze göre gerekli evrak listesi, mail adresinize gönderilir.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

İZMİR

+90 216 345 44 66
Kıbrıs Şehitleri Cd.
Libabe Apt No.:66/2
Alsancak / İzmir

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp