×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Konya

Meksika Vize Başvuru Merkezi, Konya

Meksika’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Meksika’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri kısa süreli Meksika vizesinden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Meksika vizesi almalıdır.

Konya ve çevresinde yer ikamet eden kişiler Meksika vize başvurularını aşağıdaki şekilde yapmaktadır.

  • Konya ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği’ne yapabilmektedir.
  • Konya ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş acentelere yapılmaktadır.
  • Konya ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine yapılmaktadır.
  • Konya ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu internet üzerinden yapabilmektedir. Online vize başvuruları sadece Umuma Mahsus Pasaport sahiplerine verilmektedir.
  • Konya ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları uzun süreli vize başvurularını Ankara Büyükelçiliği’ne yapmalıdır.

Konya ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları, Meksika vize başvurusu için randevu almasına gerek bulunmamaktadır. Ankara Büyükelçiliği’ne yapılan vize başvurusunda randevu alınmalıdır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp