×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Kayseri

Meksika Vize Başvuru Merkezi, Kayseri

Meksika’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Meksika’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri kısa süreli Meksika vizesinden muaftır. Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil), Umuma Mahsus Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Meksika vizesi almalıdır.

Kayseri ve çevresinde ikamet eden ve Meksika’ya seyahat etmek isteyen Türkiye vatandaşlarının, Meksika vizesi başvurusu yapması gerekmektedir. Kayseri Meksika vize başvurusu, Meksika Ankara Büyükelçiliği, Meksika Konsolosluğu tarafından Kayseri ve çevresinde yetkilendirilmiş acenteler ve vize başvuru merkezlerine yapılabilmektedir.

Kayseri ve çevresinde Meksika vize başvurusu yapacak olan Türk vatandaşları, Meksika vize başvurularını internet üzerinden yapmalıdır. E-Vizeyi sadece Umuma Mahsus Pasaport sahipleri alabilmektedir.

Kayseri Meksika vize başvurusu için randevu almanız gerekebilmektedir. Bunun için Meksika vize başvurusunu ne şekilde yapacağınız önemlidir. Bazı Meksika vize başvuru merkezleri randevu isterken, bazı Meksika vize başvuru merkezleri randevu istememektedir. Ankara Büyükelçiliği’ne yapılacak vize başvurularında randevu alınmalıdır.

Kayseri Meksika vize başvurusu için gerekli belgeleri hazırlayarak, Meksika vize başvurusu yapılacak yere teslim edilmelidir. Belgeler teslim edildikten sonra Meksika vize başvurunuz incelemeye alınır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp