×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Diyarbakır

Meksika Vize Başvuru Merkezi, Diyarbakır

Meksika’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Meksika’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri kısa süreli Meksika vizesinden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet ve Hususi Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Meksika vizesi almalıdır.

Diyarbakır ve çevresinde ikamet eden ve Meksika’ya seyahat etmek isteyen Türkiye vatandaşlarının, Meksika vizesi başvurusu yapması gerekmektedir. Diyarbakır Meksika vize başvurusu, Meksika Ankara Büyükelçiliği, Meksika Konsolosluğu tarafından Diyarbakır ve çevresinde yetkilendirilmiş acenteler ve vize başvuru merkezlerine yapılabilmektedir. Ayrıca Diyarbakır Meksika vize başvurusu internet üzerinden de yapılabilmektedir. E-vize sadece Umuma Mahsus Pasaport sahiplerine verilmektedir.

Diyarbakır Meksika vize başvurusu için randevu almanız gerekebilmektedir. Bunun için Meksika vize başvurusunu ne şekilde yapacağınız önemlidir. Bazı Meksika vize başvuru merkezleri randevu isterken, bazı Meksika vize başvuru merkezleri randevu istememektedir. Meksika Ankara Büyükelçiliği, Diyarbakır Meksika vize başvurusu için randevu alınmalıdır.

Diyarbakır Meksika vize başvurusu için gerekli belgeleri hazırlayarak, Meksika vize başvurusu yapılacak yere teslim edilmelidir. Belgeler teslim edildikten sonra Meksika vize başvurunuz incelemeye alınır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp