×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Ankara

Vize merkezi Ankara Ofisimize Hoş geldiniz.

İncelemekte olduğunuz bu site, Meksika Ankara vize merkezi olarak başvuru yapmak isteyen kişiler için oluşturulmuştur. Meksika vize işlemlerini öğrenmek için ve kolay vize almak için internet sitemizin vize işlemleri bölümünde size verilen bilgileri dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Meksika Ankara vizesi merkezi ile iletişime geçerek vizenizi Ankara’dan alabilmek için yapmanız gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bir şekilde bilgilenmek isterseniz eğer çağrı merkezimizi arayarak ya da e mail hesabımıza mail göndererek bilgilenebilirsiniz. Meksika Ankara vizesi merkezi ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi de mail olarak gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Meksika Vizesi Ankara’dan Nasıl Alınır?

  1. Çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.
  2. Size gönderilen bilgi mailinde belirtilen belgeleri hazırlayınız.
  3. Hazırlanış olduğunuz bu belgeleri kurye ile gönderin veya elden teslim ediniz.
  4. Kabul edilen randevu saatinde ve tarihinde biometrik verilerinizi beyan etmelisiniz.
  5. Meksika Ankara vizesi merkezi temsilcileri ile iletişime geçerek başvuru durumunuzu öğrenin ve pasaportunuzu alınız.

Meksika Ankara vizesi merkezinden randevu almadan mesai saatleri içerisinde ziyarette bulunabilirsiniz.

Meksika Ankara vizesi merkezi ofisimiz;

Hafta içi: 08. 30 – 18.30 saatleri arasında,

Cumartesi: 10.00 – 14.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Meksika Vize Başvurusu

Ankara ve çevresinde bulunan Türk vatandaşlarının, Meksika seyahatleri için vize başvurusu yapmalıdır. Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet Pasaportu ve Hususi Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları vize almak zorundadır. Ancak Diplomatik Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları 90 güne kadar Meksika vizesinden muaftır.

Ankara ve çevresinde bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Ankara Meksika vize başvuru işleminde bulunmalıdır. Ankara ve çevresindeki Türk vatandaşları Meksika vize başvurularını, Meksika’nın Ankara’da bulunan Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunabilmektedir.

Ankara’da bulunan kişiler Meksika vize başvurularını, Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezine başvuruda bulunabilmektedir. Ayrıca Ankara ve çevresinde yetkilendirilmiş seyahat acentelerine vize başvurusunda bulunabilmektedir. Ankara Meksika vize başvuru işlemleri internet üzerinden de yapılabilmektedir. Ancak sadece Umuma Mahsus Pasaport sahipleri online vize alabilmektedir.

Ankara ve çevresinde bulunan Türk vatandaşlarının, Meksika vize başvurusunu ne şekilde yapacağınıza bağlıdır. Meksika Vize başvurusu yapacak olan kişilerin, Meksika vize başvurusunu ne şekilde yapacağına bağlı olarak randevu alıp almama durumu değişmektedir. Ankara Büyükelçiliği’ne yapılan vize başvurularında randevu alınmalıdır.

Ankara Meksika vize başvuru işlemini başlatacak olan Türk vatandaşlarının, Meksika vize başvurusu için gerekli olan belgeleri hazırlayıp, Meksika vize başvurusu yapacağı yere teslim etmelidir.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp