×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Adana

Meksika Vize Başvuru Merkezi, Adana

Meksika’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Meksika’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Diplomatik Pasaport sahipleri kısa süreli Meksika vizesinden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet ve Hususi Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Meksika vizesi almalıdır.

Adana ve çevresinde yer ikamet eden kişiler Meksika vize başvurularını aşağıdaki şekilde yapmaktadır.

  • Adana ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği’ne yapabilmektedir.
  • Adana ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş acentelere yapılmaktadır.
  • Adana ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine yapılmaktadır.
  • Adana ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu internet üzerinden yapabilmektedir. Ancak sadece Umuma Mahsus Pasaport sahipleri Meksika e-vizesi alabilir.
  • Adana ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları uzun süreli vize başvurularını Ankara Büyükelçiliği’ne yapmalıdır.

Adana ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları, Meksika vize başvurusu için randevu almasına gerek bulunmamaktadır. Ancak vize başvurunuzu nereye yapacağınıza bağlı olarak değişmektedir. Başvuru Ankara Büyükelçiliği’ne yapılacak ise randevu alınması zorunludur.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp