×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Antalya

Meksika Vize Başvuru Merkezi, Antalya

Meksika’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Meksika’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri kısa süreli Meksika vizesinden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport sahibi, Hizmet ve Hususi Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Meksika vizesi almalıdır.

Antalya ve çevresinde ikamet eden ve Meksika’ya seyahat etmek isteyen Türkiye vatandaşlarının, Antalya Meksika vize başvuru işlemi yapması gerekmektedir. Antalya Meksika vize başvurusu, Meksika Ankara Büyükelçiliği, Meksika Ankara Büyükelçiliği tarafından Antalya ve çevresinde yetkilendirilmiş acenteler ve Antalya Meksika vize başvuru merkezlerine yapılabilmektedir. Ayrıca Antalya Meksika vize başvurusu internet üzerinden de yapılabilmektedir.

Antalya Meksika vize başvurusu için randevu almanız gerekebilmektedir. Bunun için Antalya Meksika vize başvurusunun nereye yapılacağı önemlidir. Meksika vize başvurusunu Meksika temsilciliğine yapacak olan kişilerin randevu alması gerekmektedir. Acente ve vize başvuru merkezleri aracılığı ile vize başvurusu yapacak kişilerin randevu almasına gerek bulunmamaktadır.

Antalya Meksika vize başvurusu için gerekli belgeleri hazırlayarak, Meksika vize başvurusu yapılacak yere teslim edilmelidir. Belgeler teslim edildikten sonra Meksika vize başvurunuz incelemeye alınır.

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp