×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Meksika Vizesi, Altunizade

Meksika Vize Başvuru Merkezi, Altunizade

Meksika’ya seyahat edecek olan Türk vatandaşlarının, Meksika’ya girebilmek için vize alması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri kısa süreli Meksika vizesinden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet ve Hususi Pasaport sahibi olan Türk vatandaşları Meksika vizesi almalıdır.

Altunizade ve çevresinde yer ikamet eden kişiler, Altunizade Meksika vize başvurularını aşağıdaki şekilde yapmaktadır.

  • Altunizade ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Meksika Ankara Büyükelçiliği’ne yapabilmektedir. Uzun süreli Meksika vize başvuruları Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmalıdır.
  • Altunizade ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu Altunizade ve çevresinde yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine yapılabilir.
  • Altunizade ve çevresindeki kişiler Meksika vize başvurusunu, Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş acentelere yapabilir.
  • Altunizade ve çevresinde ikamet eden kişiler, Meksika vize başvurusunu internet üzerinden yapabilmektedir. Ancak sadece Umuma Mahsus Pasaport sahipleri alabilir.

Altunizade ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları, Meksika vize başvurusu için randevu almasına gerek bulunmamaktadır. Ancak Altunizade ve çevresinde bulunan Meksika vize başvurunuzu nereye yapacağınıza bağlı olarak değişmektedir. Altunizade vize başvurusu yapacak olan kişiler gerekli belgeler ile vize başvurusu yapabilmelidir.

 

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp