Ermenistan

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Ermenistan Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Ermenistan'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Ermenistan vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Ermenistan Başkonsolosluğu, Ermenistan Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Ermenistan Vize Başvuru Formu, Ermenistan Vize Dilekçesi

Ermenistan Vizesi

Ermenistan seyahati yapacak kişilerin vize alması zorunlu durumlar arasındadır. Bordo pasaportu olan kişiler Ermenistan vizesi için e vize koşullarından yararlanabilmektedir. Ancak resmi bir pasaportu olan kişilerin başka ülkelerin aracılığı ile vize işlemlerine başvurmaları gerekmektedir. Ermenistan vizesi alabilmek için profesyonel danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. Vize işlemlerinde gerekli olan tüm belgeleri detaylı olarak hazırlamanız gereklidir.

Ermenistan vizesi işlemleri sırasında kapıda vize uygulamasından da yararlanılmaktadır. Umuma Mahsus pasaportunuz var ise Erivan Zvartnots Uluslararası Havalimanı vize bölümünden vizenizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bu süreçte yoğunluk ile karşılaşılabilir. Bu nedenle de vize konusunda profesyonel bir destek almak vizeyi daha kolay almanıza yardımcı olur.

Ermenistan vizesi için turistik, ticari ve aile ziyareti vizesine başvuru yapabilirsiniz. 21 günlük tek girişli vize türüne ya da 120 günlük tek girişlik vizeye başvurmanız mümkün olmaktadır. Ermenistan vizesi için belge türleri de çok detaylı değildir. Güncel pasaportunuz olmalı ve fotoğrafın da arka fonunun beyaz olması gerekir. Ermenistan Vize ücreti kalma sürenize göre farklılık gösterdiğinden mutlaka güncel fiyat bilgisini önceden öğrenmelisiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp