Bhutan

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Bhutan Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Bhutan'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Bhutan vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Bhutan Başkonsolosluğu, Bhutan Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Bhutan Vize Başvuru Formu, Bhutan Vize Dilekçesi

Bhutan Vizesi

Bhutan Türkiye’den giden ziyaretçilerinden vize talebinde bulunmaktadır. Son derece detaylı bir evrak süreci olan Bhutan vizesi sürecinde kişiler eksiksiz ve doğru belge hazırlamak durumundadır. Bu ülkeden vize alacağınız zaman farklı vize türleri olduğunu bilmeniz gereklidir. Vize işlemleri sırasında turistik, ticari, çalışma, eğitim gibi alanlarda kategorilere başvuru yapabilirsiniz.

Bhutan vizesi için gerekli olan evraklar içerisinde pasaport, fotoğraf ve Bhutan vize başvuru formu son derece önemlidir. Pasaportunuzun mutlaka 6 ay daha geçerliliği olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bu süre seyahat bitiminden sonraki bir süredir. Aynı zamanda içerisinde en azından 2 tane de boş sayfa olduğundan emin olmalısınız. Başvuru formunu doldururken İngilizce dilinde yazılması gereklidir. Bu belgenin hem tutarlı hem de doğru bilgiler içermesi gereklidir.

Başvuru formu içerisinde kişisel bilgiler, adres ve iletişim bilgileri, banka ve meslek bilgileri, varsa sponsor bilgileri mutlaka bulunmalıdır. Bunların yanında vize işlemleri sırasında konaklama rezervasyon bilgilerinizin de yetkililere bildirilmesi gereklidir. Vize işlemleri sırasında ödenmesi gereken birtakım harçlar da bulunmaktadır. Bu harçları ödediğinizde size verilen dekontu da dosyaya eklemeniz gereklidir.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp