×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Belize

Belize Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Belize Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Belize Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Belize'de oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Belize vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Belize Başkonsolosluğu, Belize Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Belize Vize Başvuru Formu, Belize Vize Dilekçesi

Belize Vizesi

Belize ülkesini ziyaret edecek olan yabancılardan vize istemektedir. Belize Vize işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için profesyonel vize hizmeti alabilirsiniz. Türkiye ve Belize arasında bir vize muafiyet anlaşması olduğundan bordo, siyah, gri ve yeşil pasaportu olan kişiler 180 gün içerisinde 90 günden fazla olmayacak şekilde vizeden muaftır.

Turistik vize dışında çalışma, ilmi bir araştırma yapma, öğrenim görme gibi nedenlerle seyahat etmeyi düşünüyorsanız Belize Konsolosluğu’na başvurunuzu özel meşruhatlı vize şeklinde yapmanız gereklidir. Bu ülkeye gidebilmek için aynı zamanda transit vizeye ihtiyacınız bulunuyor. Çünkü Belize için İngiltere, Almanya, Avustralya, Yunanistan havaalanlarına giriş yapılması gerekiyor. Bu da Belize vizesi için ayrıca transit bir vize gerekliliği ortaya çıkarıyor.

Bu ülkelerin transit vizesi için de mutlaka gerekil bir takım evraklar hazırlamanız gereklidir. Belize vizesi işlemlerinize seyahat tarihinden en az 1 ay öncesinden başladığınız takdirde herhangi bir sorun yaşamadan vizenizi alabilirsiniz. Eksik bir evrak görülmesi durumunda ise sizlerden bu evrakların tamamlanması istenilmektedir. Böylece herhangi bir sorun olmadan vizenizi alabilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp