Güney Sudan

Güney Sudan Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Güney Sudan Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Güney Sudan Turistik, Ticari vize işlemleri

Oturum

Güney Sudan'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Güney Sudan vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Güney Sudan Başkonsolosluğu, Güney Sudan Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Güney Sudan Vize Başvuru Formu

Güney Sudan Vizesi

Güney Sudan vizesi konusunda diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaf tutulmuşlardır. Bu kişiler vize almadan 90 günü geçmeyecek şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Ancak hizmet, hususi ve umuma mahsus pasaportu olan kişiler vize işlemlerine tabidir. Türkiye’den bu ülkeyi ziyaret edecek olan kişilerin mutlaka vize işlemleri sırasında gerekli belgeleri teslim etmeleri gereklidir.

Güney Sudan vizesi sırasında herhangi bir sorun olmaması için profesyonel olarak vize yetkili kurumlarından hizmet alabilirsiniz. Kişiler eğer 18 yaş altında ise mutlaka aileden seyahat izni almalıdırlar. Bu süreçte vizenizi alabilmek için geçerli bir pasaport gerekmektedir. Bu pasaport içerisinde hem boş yaprak olmalı hem de seyahat sonrasında geçerli olmalıdır. Kişiler turizm, ticaret ya da aile ziyareti gibi nedenlerle Güney Sudan vizesi alabilmektedirler.

Vize işlemlerinde pasaport yanında başvuru formu da eksiksiz hazırlanmalıdır. Bu belgenin hazırlanmasında güncellik son derece önemli olduğundan günü geçen evraklar vizenizi daha geç bir tarihte almanıza neden olabilmektedir. Bu nedenle vize işlemlerinde güncel evrak ibraz etmeniz gereklidir. Dilekçe ve başvuru formunda ıslak imza mutlaka bulunmalıdır.

Güney Sudan Turistik Vize ile ilgili bilgi almak için arayın.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp