Gambiya

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Gambiya Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Gambiya'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Gambiya vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Gambiya Başkonsolosluğu, Gambiya Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Gambiya Vize Başvuru Formu, Gambiya Vize Dilekçesi

Gambiya Vizesi

Gambiya vizesi tüm Türk vatandaşlarının alması gereken bir izin türüdür. Gambiya ülkesine girişlerde vize istenmesi kişilerin vize evraklarını zamanında hazırlayarak teslim etmelerini gerekli hale getirmektedir. Vize işlemleri sırasında bir sorun yaşanmaması için profesyonel olarak Gambiya vize hizmeti alabilirsiniz.  Vize evraklarınızı eksiksiz olarak hazırlayarak ilgili kurumlara teslim edebilirsiniz.

Gambiya vizesi 4 ile 15 iş günü içerisinde değişebiliyor. Bu vize işlemleri sırasında gecikme yaşanmaması için mutlaka en az bir ay öncesinde vize işlemlerinizi yaptırmanız gerekmektedir. Vize işlemleri sırasında eksik evrak nedeniyle vizenizin verilme süreci uzayabilmektedir. Bu nedenle profesyonel destek almak bu süreçte son derece önemlidir.

Gambiya vizesi için pasaport, 2 tane biyometrik fotoğraf, uçak ve otel rezervasyon bilgisi, İngilizce şirket yazısı, kimlik belgesi fotokopisi, davetiye gibi belgeler gereklidir. Bu belgeleri hazırladıktan sonra ilgili kurumlara teslim ederek vizenizi alabilirsiniz. Vize işlemlerinde ücretlerin de zamanında yatırılması gereklidir. Bu işlem sonrasında verilen banka dekontunu da evraklarınızın arasına eklemeniz gerekmektedir. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra ek evrak talebi olmaz ise en geç 15 iş günü içerisinde vizenizi alabilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp