Ekvator Ginesi

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Ekvator Ginesi Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Ekvator Ginesi'nde oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Ekvator Ginesi vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Ekvator Ginesi Başkonsolosluğu, Ekvator Ginesi Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Ekvator Ginesi Vize Başvuru Formu, Ekvator Ginesi Vize Dilekçesi

Ekvator Ginesi Vizesi

Ekvator Ginesi vizesi alabilmek için kişilerin mutlaka önceden geçerli bir pasaporta sahip olması gereklidir. Vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanabilmesi için pasaportunuzun güncel olması ve içerisinde boş yaprak bulunmasına özen göstermelisiniz. Aynı zamanda vize işlemlerinde eski pasaportlarınızı da yer almasına önem vermeniz gereklidir.

Uygun şartlarda bir vizenin alınması için kişilerin başvuru puanı gibi evrakları titizlikle doldurması gereklidir. Ekvator Ginesi vizesi için gerekli olan belgeler içerisinde biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, seyahat sağlık sigortası, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği gibi evraklarınızın eksiksiz tamamlanmış olması gereklidir.

Aynı zamanda vize ücretlerinizi zamanında yatırmalı ve bu süreçte gerekli her türlü belgenin güncel ve tam olmasına özen göstermelisiniz. Vize işlemleri sırasında mutlaka vize ücretlerinin de yatırılmasına özen göstermelisiniz. Ekvator Ginesi vizesi ücretleri her sene konsolosluklar tarafından güncel olarak açıklanmaktadır. Gerekli harçları yatırdıktan sonra bankalar tarafından sizlere bir dekont verilmektedir. Bu dekontu da vize dosyanıza ekleyerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Vizeniz en geç 10 iş günü içerisinde verilir ve seyahatinizi gerçekleştirme imkanı sunulur.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp