Demokratik Kongo

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Demokratik Kongo Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Demokratik Kongo'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Demokratik Kongo vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Demokratik Kongo Başkonsolosluğu, Demokratik Kongo Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Demokratik Kongo Vize Başvuru Formu, Demokratik Kongo Vize Dilekçesi

Demokratik Kongo Vizesi

Demokratik Kongo vizesi alabilmek için kişileirn vize alması gereklidir. Bu ülkenin Türkiye ile herhangi bir vize muafiyet anlaşması bulunmuyor. Tüm pasaport sahiplerinin mutlaka vize alma şartı bulunmaktadır. Aynı zamanda kişilerin uygun bir pasaportunun olması da gereklidir. Bu kişiler eğer eskiden pasaport kullanmışlarsa o pasaportları da vize işlemlerine mutlaka dahil etmelidirler.

Vize işlemleri sırasında birçok belge istenmektedir. Bu belgeler içerisinde aşı kartı son derece önemlidir. Sarıhumma aşısının yapıldığını mutlaka belirtmeniz gerekiyor. Bunun için de uluslararası geçerliliği olan bir aşı kartına gereksiniminiz vardır. Aynı zamanda seyahat sağlık sigortası yaptırdığınızdan da emin olmanız gereklidir. Bu sigortanın tüm seyahati kapsamasına özen göstermelisiniz.

Demokratik Kongo vizesi alacak olan kişiler başvuru formu, dilekçe, davetiye, biyometrik fotoğraf gibi birçok belgeyi zamanında hazırlamalıdır. Bu belgelerin içerisinde mutlaka belirtilen niteliklerde bilgiler olmalıdır. Aynı zamanda vize harçlarının da yatırılarak bankadan dekont alınması gereklidir. Bu şekilde vize işlemleri sırasında tüm belgeleri tamamlanmış bir şekilde tek bir dosya olarak ilgili kurumlara sunabilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp