Cape Verde

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Cape Verde Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Cape Verde'de oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Cape Verde vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Cape Verde Başkonsolosluğu, Cape Verde Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Cape Verde Vize Başvuru Formu, Cape Verde Vize Dilekçesi

Cape Verde Vizesi

Cape Verde vizesi alabilmek günümüzde son derece zorlayıcı bir süreçtir. Çünkü bu ülkenin Türkiye’de  ki en yetkili kurumu İstanbul Cape Verde Fahri Konsolosluğu’dur. Bu kurumunda diplomatik konularda yetkileri olmadığından vize işlemlerinde karar mercii değildir. Cape Verde vizesi alabilmek için Fransa, İtalya, İspanya, Belçika ve Almanya ya da Senagal gibi ülkelerde bulunan dış temsilciliklere başvurmanız gerekmektedir.

Yeşil Burun Adaları olarak da bilinen Cape Verde vizesi için kapıda vize uygulaması bulunuyor. Bu ülkeye seyahat planlayan tüm Türk vatandaşldarı Cape Verde havalimanında ki giriş kapısında vize işlemlerini yaptırabilme şansına sahiptirler. Kapıda vize uygulaması için ise 25 Euro ödenmesi gereklidir.

Vize işlemleri sırasında başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması greklidir. Bu formu İngilizce olarak okunaklı bir yaı ile doldurmanız gerekiyor. Tükenmez kalem kullanmalı ve büyük harf ile yazmalısınız. Başvuru sırasında mutlaka başvuru formunda yazan bilgileri doğrulayacak nitelikte bilgi vermeye özen göstermeniz gereklidir. Cape Verde vizesi için tüm evraklarınız hazırlandığında vizenizi kapıda alabilirsiniz. Bu evrakların neler olduğu konusunda profesyonel destek de alabilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp