×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Benin Vizesi

Almanya Schengen Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Almanya Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

AndorraTuristik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Andorra'da oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Andorra vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Andorra Başkonsolosluğu, Andorra Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Andorra Vize Başvuru Formu, Andorra Vize Dilekçesi

Benin Vizesi

Benin vizesi için kişilerin ilgili kurumlara istenilen evrakları teslim etmeleri gereklidir. Seyahat etmeyi planlayan bordo, yeşil ve gri pasaport sahiplerinin vize alması zorunlu bir durumdur. Ancak siyah pasaport sahipleri 90 günden fazla olmayan bir seyahat için vizeden muaf tutulmaktadırlar. Benin seyahati için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının mutlaka sarıhumma aşısı olması gereklidir. Bu aşının da aşı sertifikalarına işlenmesi gerekir. Çünkü bu belge gümrük geçişlerinde sizlerden istenilmektedir.

Benin vizesi işlemleri için resmi temcilik ola Ankara Büyükelçiliğine başvurunuzu yaparak vizenizi alabilirsiniz. Vize alabilmek için öncelikle konsolosluk birimine şahsen müracaat edebilirsiniz. Ancak vize işlemleri karmaşık bir süreçtir. Bu müracaatı profesyonel kurumlar aracılığı ile de yapabilirsiniz. E vize başvurusu yaparak da vizenizi alabilme şansı bulunmaktadır.

Benin e vizesi için tek girişli, bir aylık çok girişli ya da üç aylık çok girişli başvuru yapabilirsiniz. Sık sık seyahat ediyorsanız 6 aylık çok girişli bir vize de alabilirsiniz. Vize harç ücretleri vizeniz reddedilirse geri iade edilmemektedir. Bu nedenle Benin vizesi için yapılacak işlemlerde titiz olmalısınız.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp