Banglades

Banglades Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Banglades Vize Merkezi’ni arayarak ücretsiz olarak isteyin. Temsilcilerimiz ihtiyacınız olan 2020 vize evrak listesi ve vize ücreti hakkındaki teklifi e-posta yoluyla sizlere ücretsiz olarak gönderecektir. Vize Merkezi telefonla vize başvuru randevusu alma hizmeti vermemektedir.

Vize İşlemleri

Bangladeş Turistik, Ticari, Aile Birleşimi vize işlemleri

Oturum

Bangladeş'de oturum ve çalışma için tüm işlemlerinizi yürütüyoruz.

Vatandaşlık

Bangladeş vatandaşı olmak için gerekli işlemler

Konsolosluk

Bangladeş Başkonsolosluğu, Bangladeş Büyükelçiliği

Form & Dilekçe

Bangladeş Vize Başvuru Formu, Bangladeş Vize Dilekçesi

Bangladeş Vizesi

Bangladeş ülkesine seyahat etmek isteyen kişilerin vize işlemlerini seyahat öncesinden yaptırarak tamamlamaları gereklidir. Güney Asya ülkelerinden biri olan Bangladeş’e seyahat edebilmek için öncelikle hangi vize türüne başvurmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Bunların yanında Türkiye ile arasında bir muafiyet anlaşması bulunması bazı pasaportların vizeden muaf tutulmasını sağlamaktadır. Bangladeş vizesi bordo pasaport sahipleri açısından zorunlu tutulurken diğer pasaportlar için 3 ay süresince muaf tutulmaktadır.

Bangladeş vizesi almak isteyen kişiler vize için istenilen belgeleri mutlaka ilgili kurumlara vermelidir. Hem turistik hem de ticari amaç için seyahat edecek olan kişiler aynı zamanda davetiye bulundurmak zorundadırlar. Evrak listesi içerisinde yer alan birçok belge bulunuyor. Bu belgelerin içerisinde de başvuru formu ve dilekçe en önemlileridir. Aynı zamanda pasaportun da uygun kriterlerde olması gereklidir.

Bangladeş vizesi alacak olan kişiler öğrenci, çalışan, işveren, emekli ya da medeni hale göre farklı evraklar hazırlamak durumunda olabilir. Bu nedenle vize sürecinde profesyonel olarak hizmet almanız son derece önemli bir konudur. Vize evraklarınızı hazırladıktan sonra kurumlara teslim edebilirsiniz.

İletişim

Ankara

+90 312 426 66 60
Cinnah Cad. No: 29/A
Çankaya / Ankara

İstanbul Avrupa

+90 212 232 00 88
İnönü Mahallesi
Papa Roncalli Sk.No:13/2
Harbiye / Şişli / İstanbul

İstanbul Anadolu

+90 216 345 44 66
Söğütlüçeşme Cd.
Derici Zeynel Sk.
Karacahan İş Hanı 19/7
Kadıköy/İstanbul

Gaziantep

0850 346 68 74
İncilipınar Mahallesi 3.Cd
Çayırlı İş Merkezi
A Blok No:4
Şehitkamil / Gaziantep

İzmir

+90 232 404 85 00
Kıbrıs Şehitleri Cd.
No:66/2
Alsancak / İzmir

İran

0 098 212 637 99 28
No 1008- 10th floor
Atlasmal complex
Nyavan ST
Tehran / Iran

ÜST
Telefon Yol Tarifi WhatsApp